Contact

 

Bezoekadres

Houtmanpad 33
2014 AZ Haarlem
focus@aloysiusstichting.nl

 

Navigeeradres

Abel Tasmankade, Haarlem

 

Postadres

Havinghastraat 17
1817 DA Alkmaar

 

Directeur

Simone de Waart
06 57 62 09 97
simone.dewaart@aloysiusstichting.nl

 

Teamleider Kenter jeugdhulp

Leyandra Dijkstra
06 22 81 38 07
leyandradijkstra@kenterjeugdhulp.nl

 

Interne begeleiders

Saskia Smit

06 11 34 82 52

saskia.smit@aloysiusstichting.nl

 

Merel Bloemendaal

06 29 43 42 60

merel.bloemendaal@aloysiusstichting.nl

 

Zorgcoördinator en orthopedagoog

Jacqueline Ham

06 10 62 49 40

jacqueline.ham@aloysiusstichting.nl

 

Orthopedagoog

Hanneke Müter

06 15 18 79 41

hanneke.muter@aloysiusstichting.nl

 

Beeldend therapeut

Elly Meijer

06 24 58 39 42

elly.meijer@aloysiusstichting.nl

 

Samenwerkingsverband

Samenwerkingsverband Primair Onderwijs-Zuid Kennemerland

https://www.passendonderwijs-zk.nl

 

Centrale leerlingadministratie

023 551 26 14

leerlingadministratie-noord@aloysiusstichting.nl

 

De leerlingadministratie is centraal georganiseerd. De leerlingadministratie is uitsluitend bereikbaar voor vragen over in- en uitschrijving van uw kind of leerlingvervoer. Neem voor andere vragen direct contact op met de leerkracht van uw kind of één van onze specialisten.

 


Locatie Antonius Haarlem West (Focus)

SO Antoniusschool Haarlem West (Focus)

Houtmanpad 33

2014 AZ HAARLEM

Tel.: 0251 - 655 771

E-mail: Antoniusschool@aloysiusstichting.nl